Užsienio kalbos mokymasis: Pratimai, padedantys įvaldyti kalbą

Mokymasis užsienio kalbos gali būti bauginantis, ypač kai nežinote, nuo ko pradėti. Tačiau tinkamai derindami pratimus ir priemones galite lengvai išmokti bet kurią kalbą. Viena iš geriausių turimų priemonių yra internetinis vertėjas. Naudodamiesi internetiniu vertėju galite greitai ir lengvai pasiekti žodžius ir frazes, kuriuos reikia išmokti ir suprasti. Štai keletas veiksmingų pratimų, kaip mokytis užsienio kalbos šiuo įrankiu.

Rašymo pratimai

anglų kalbos žodžių rašymas

Vienas iš geriausių būdų mokytis užsienio kalbos yra ją rašyti. Frazių ar sakinių nauja kalba užrašymas padeda greičiau įsiminti juos į atmintį nei tiesiog skaitymas iš puslapio ar girdėjimas, kai jie sakomi garsiai. Norėdami pradėti šį pratimą, pasirinkite bet kurią norimą frazę norima kalba ir įveskite ją į internetinį vertėją. Taip gausite tikslų vertimą ir jos tarimą, kad užsirašydami galėtumėte praktikuotis ją garsiai tarti. Tada pasirūpinkite rašikliu ir popieriumi ir užrašykite frazę tiek kartų, kiek reikia, kol ją visiškai įsiminsite.

Skaitymo pratimai

anglų kalbos skaitymas

Skaitymas yra dar vienas puikus būdas mokytis užsienio kalbos. Pradėkite nuo to, kad iš vietinės bibliotekos ar interneto išsirinksite bet kokią knygą ar straipsnį, parašytą jūsų pasirinkta kalba. Tada naudokitės internetiniu vertėju ir skaitydami ieškokite nepažįstamų žodžių ar frazių - tai padės plėsti žodyną kontekste, o ne tik įsiminti atskirus žodžius, todėl juos bus lengviau prisiminti vėliau, kai bus vartojami pokalbyje. Kuo greičiau po kiekvieno žodžio ar frazės paieškos būtinai ištarkite jį garsiai, kad galėtumėte atpažinti kalbėdami asmeniškai.

Klausymo pratimai

anglų kalbos klausymas

Galiausiai, klausymas yra vienas svarbiausių įgūdžių mokantis bet kurios užsienio kalbos - toli nenueisite, jei mokėsite tik skaityti! Norėdami lavinti klausymo supratimą, žiūrėkite filmus arba klausykitės muzikos gimtąja kalba su įjungtais angliškais subtitrais, kad galėtumėte sustabdyti filmą arba dainą ir įvesti ją į internetinį vertėją, o tik tada tęsti, kas bus sakoma toliau. Šis pratimas ne tik padės plėsti žodyną, bet ir ugdyti klausymo supratimo įgūdžius, kurie būtini norint veiksmingai bendrauti per pokalbius per atstumą, pavyzdžiui, vaizdo skambučius ar telefono pokalbius su žmonėmis, kuriems ta kalba yra gimtoji.

Mokytis - mokytis ir dar kartą mokytis!

Mokytis naujos kalbos nebūtinai turi būti sunku, tereikia atsidavimo ir ryžto bei tinkamų priemonių, pavyzdžiui, internetinio vertėjo! Naudodamiesi šiais pratimais - rašymo, skaitymo, klausymo - galėsite išmokti bet kurią užsienio kalbą daug greičiau, nei bandydami viską atlikti savarankiškai, be pagalbos.